Interiérový Design & Home Staging

 .... aby bol dom ... DOMOVOM ....

 

Kedy nastal ten správny ČAS aby ste ma oslovili...

 

 

ON-LINE  NAVRHOVANIE

 V súčasnej technickej dobe je možnosť navrhovania ON-LINE veľkou výhodou. Môžete byť z rôznych kútov Slovenska a páčia sa Vám moje návrhy, viete ma osloviť na spoluprácu / a nie je potrebné cestovať /

Po dodaní potrebných podkladov ako sú pôdorys súčastného stavu bytu /skicovaný rukou, alebo dokumentácia z archívu/a upresnení si Vašich požiadaviek , Vašej predstavy a Vášho očakávania pripravím návrh interiéru.

Čo by mal Váš nový byt /upravovaný priestor / spĺňať ?

NÁVRH INTERIÉRU - OSOBNÁ KONZULTÁCIA

Máte radšej osobné stretnutia? Aj to je možné. Ste z okresu Levice, viem za Vami prísť osobne. Prvé stretnutie je konzultačné, a pokiaľ sa rozhodnete pre spoluprácu je úplne ZDARMA. To je super, však?

KONZULTÁCIA - PORADENSTVO

Ste typ človeka, čo vie čo chce? Potrebujete sa iba poradiť, či Váš nápad bude ten NAJ? Alebo potrebujete poradiť s výberom obkladačiek, pracovnej dosky do kuchyne, podlahy /drevená, lamino, vinyl/ .....??? Na trhu je veľa produktov, vzorov a niekedy je ťažko si vybrať a zorientovať sa. Cena, kvalita a iné parametre sú pre väčšinu z nás hotová " španielska dedina ".

Aj to sa dá. Pri konzultácii je možnosť prediskutovať Vaše nápady, a ak to nestačí, spraviť aj 3D vizualizáciu.

Tým sa hneď objasní pohľad na celý priestor.

Viem Vám poradiť...

HOME STAGING

HOME STAGING  čo je to?  Otázka, ktorú počujem často. Tak zjednodušene, ide o prípravu nehnuteľnosti na predaj. Iste ste už videli obrázky z realitiek, kde na kuchynskej linke je ešte aj zvyšok obeda z nedele. Nehnuteľnosť, ktorú ponúkame na predaj by mala byť upravená a priestor neutrálny / aby si budúci majiteľ vedel predstaviť, ako sa mu tam bude bývať /.  

TAPETY  & TAPETOVANIE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac dolor at leo feugiat convallis. Donec congue porttitor scelerisque. Donec posuere ante ante, id sodales tortor tincidunt venenatis. Donec suscipit scelerisque dictum.

REDESIGN  

VÝROBA ORIGINÁLNYCH DOPLNKOV, DEKORÁCIÍ

 

Čo je to REDESIGN? Je to dať druhú šancu veciam, ktoré nám prirástli k srdcu. Je to možnosť oživiť staré kusy nábytku,alebo prerobiť do súčasnej podoby interiéru. 

Dekorácie a doplnky do interiéru mám ako relax. Mám rada ručne vyrobené veci, pretože viem, že výrobca do nich vložil svoje srdce. Sú osobnejšie, originály bez kópií. Nedá sa vyrobiť dva totožné výrobky ako vo výrobe....a to je na tom to super.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

PetraFinanční poradce

Fusce nunc ante, porttitor ac tristique rhoncus, fringilla a nisi. Phasellus id enim purus. Integer interdum tempor odio, at pulvinar neque volutpat ac. Morbi dui lectus, dapibus in orci ut, convallis consequat quam.

HonzaInformatik

Maecenas eget ipsum nisl. Nulla molestie consequat nisl, quis tempor dui facilisis porta. Integer ut ullamcorper lectus, non blandit odio. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cum sociis natoque penatibus et magnis

JanaÚčetní

Zkrášlete svůj domov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac dolor at leo feugiat convallis. Donec congue porttitor scelerisque. Donec posuere ante ante, id sodales tortor tincidunt venenatis. Donec suscipit scelerisque dictum.