O mne

Designu sa venujem snáď od detstva, ale vtedy sa to tak ešte nenazývalo :)... Večne som niečo prerábala, premiestňovala, a vyrábala jedinečné dekorácie ako darčeky . Už vtedy ma lákalo tvoriť niečo pekné. Popri klasickej práci som si spravila kurz Interiérového dizajnu a Home staging, ktorý  mi dal nový pohľad na veci. Význam, prečo sú niektoré priestory pekné, ale nepraktické.  Iné krásne a zároveň funkčné.                            

Od roku 2013 som sa rozhodla, že by sa moje záľuby mohli stať mojim povolaním, najskôr popri zamestnaní pre priateľov a blízke okolie. Naberala som skúsenosti, niekedy učila za "pochodu", aby moja práca bola kvalitná pre klientov.  Aby som sa posunula ďalej spolupracovala som s ďalšími dvomi dizajnérkami, od ktorých som sa aj učila a zároveň im poskytovala moje dobré nápady. 

Táto práca je o stálom vzdelávaní. Tak ako móda, tak aj interiérový dizajn podlieha trendom. Je potrebné mať stále prehľad, čo je TOP. Aj keď to nie je prioritou mojej práce. Klientom ale chcem ponúknuť kvalitné služby.

Robí mi veľkú radosť, keď sú klienti spokojní s návrhom, a viem, že sa im bude v ich byte/dome dobre bývať.

 

certifikáty a školenia

Daibau.sk

Časopis Daibau.sk ma poprosil o radu, ktorú zverejnil v ich článku ktorý nájdete ..