O mne

Vnímam krásu designu a tak vznikla láska na celý život. Priala som si  pomáhat ľuďom citíť sa skvelo v prostredí ktoré je určené hlavne na odpočinok, trávenie spoločných chvíľ so svojimi blízkymi  kde si spoločne tvoria svoju budúcnosť a spomienky. Robí mi veľkú radosť, keď sú klienti spokojní s návrhom, a viem, že sa im bude v ich byte/dome dobre bývať.

Ponúkam klientom úsporu času a financií. Navrhnem čo najlepšie riešenie interiéru, vyberiem varianty nábytku, tapiet, doplnkov... na internete a pošlem zúžený výber - ponuku, z ktorej si klient už vyberie čo mu najviac vyhovuje. Takto spoločne tvoríme jeho vysnívaný útulný domov. Na záver v projektovej dokumentácii je zhrnutie produktov a materiálov spolu s odkazom na web, kde si ich už klient iba objedná a na základe návrhu alebo 3Dvizualizácie aplikuje v interiéri. 

Pri klasickej práci som si spravila kurz Interiérového dizajnu, Home staging-u, Terapia priestoru pomosou Feng Shui ktoré mi dal nový pohľad na veci. Význam, prečo sú niektoré priestory pekné, ale nepraktické.  Iné krásne a zároveň funkčné.                            

Od roku 2013 som sa rozhodla, že inteiérový design by sa mohl stať mojim povolaním, najskôr popri zamestnaní pre priateľov a blízke okolie. Naberala som skúsenosti, niekedy učila za "pochodu", aby moja práca bola kvalitná pre klientov.  Aby som sa posunula ďalej spolupracovala som s designovým štúdiom, kde som sa učila a zároveň im poskytovala moje dobré odborné nápady. 

Táto práca je o stálom vzdelávaní. Ako móda, tak aj interiérový design podlieha trendom. Je potrebné mať stále prehľad, čo je TOPa aké sú novinky v interiérovom designe. Klientom chcem pomáhať a  ponúknuť kvalitné služby.

 

 

certifikáty a školenia

Daibau.sk

Časopis Daibau.sk ma poprosil o radu, ktorú zverejnil v ich článku ktorý nájdete ..